درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم
با توفیق حق تعالی مجموعه بومیلیا از سال 97 و با گذراندن بسیاری از مسائل و دشواری ها کار خود را آغاز کرد.

ما چندین هدف متفاوت داریم ابتدا مردم عزیز کشورمان را با خلاقیت های مختلف در زمینه دکوراسیون و معماری آشنا میکنیم و به کسانی که خلاقیت دارند فضایی فراهم کرده ایم، پروفایل بسازند و به صورت شخصی یا به صورت مشارکت و کارهای که موجب خلاقیت است رو آپلود کنند.
و به مردم عزیز در زمینه معماری مشاوره می دهیم تا بتوانند برای خرید و برای طراحی بهترین انتخاب را داشته باشند.چون وب سایت و شرکت بومیلیا هیچ گونه محصولی برای فروش ندارد مردم عزیز با خیال راحت مشاوره کاملا بی طرف از ما دریافت میکنند.
امیدواریم بتوانیم خدمت ارزنده برای کشورمان ایران داشته باشیم از صمیم قلب میگوییم ما هدفمان پیشرفت ایران است در وهله اول و ترویج خلاقیت و نوآوری .
در کنار این بحث ما رسالتی که داریم حمایت از جامعه معماری می باشد و بومیلیا اولین شبکه اجتماعی مختص دکوراسیون و معماری است و معماران عزیز امکانات مختلف ارائه می دهیم تا بتوانند بهتر معرفی بشوند و در بین مردم حرفه ای تر دیده بشوند. ما در وهله بعد برای شرکت های تولید کننده و وارد کننده شرایطی رو فراهم کردیم که بتوانند برای برند سازی روی مشاوره ما حساب کنند .

about boomilia


این متن کاملا دوستانه و صمیمی تهییه شده است که مجموعه بومیلیا بگه چه هدفهایی داره و با تمام تلاش داره جلو میره از حمایت تک تک بزرگواران در این راه متشکریم شما دوست عزیز میتوانین در ادامه راه کنار ما باشید ما تمام تلاشمان را برای فراهم کردن بهترین خدمات برای شما به کار میگیریم در ابتدافراهم کردن فضای اشتراک داخلی هستش تا کاربران اینترنت کمتری مصرف کنند و به سادگی به اطلاعات با سرعت بالا دسترسی داشته باشند.
در مرحله دوم بهترین طراحان رو داریم تا برای برند سازی کمک های شایانی به شما داشته باشند تیم برنامه نویسی بومیلیا شرایط بسیار مناسبی برای طراحان و معماران و حتی برنامه نویسان برای کار فراهم کرده است و در آینده نزدیک باز امکانات خوبی رو برای شما فراهم خواهد کرد.
در آخر یک نکته اضافه می کنیم که هیچ کاری بدون نقص نیست در ابتدا حتما مشکلات و مسائل وجود دارد که درصدد بهبودشان هستیم لطفا با صبر و شکیبای و گزارش مشکلات ما را در این راه یاری بفرمایید تا خدمت رسان خوبی برای مردم عزیزمان ایران باشیم.


تیم معماری

مرتضی مکانی picture
مرتضی مکانی

تیم برنامه نویسی

امین عساکره picture
امین عساکره
صابر مازوجی picture
صابر مازوجی
امیر حسین بیدار picture
امیر حسین بیدار

تیم برند سازی

سید پوریا مهدوی picture
سید پوریا مهدوی

همکاران بومیلیا

نماد ها

logo-samandehi